جراحی لیپوساکشن | جراحی آبدومینوپلاستی

با سلام آیا شما عمل حذف چربی اضافه ناحیه عانه در خانم ها و اصلاح ابعاد لبهای بزرگ و کوچک را نیز انجام می دهید ؟
با سلام

در جریان عمل جراحی آبدومینوپلاستی اعمال مرتبط با ناحیه ژنیتال را نیز انجام میدهیم.ولی باید مورد را ببینیم و سپس اظهار نظر نماییم.

موفق باشید.

سلام من شکمم حجمش خیلی بالاست ایا ریسک هستش که قبل از عید عمل بشه و یکی اینکه هر دکتری هزینه عملش فرق میکنه مگر تعرفه ها با هم فرق دارند

با سلام

اگر شکم شما خیلی بزرگ است قطعا ریسک بالاتری دارید و ممکن است در صورتیکه خواستار یک شکم زیباتر باشید ،قبل از عمل به کاهش وزن داشته باشید تا نتیجه ی بهتری از عمل ابدومینوپلاستی خود داشته باشید.

ممکن است هر جراحی علاوه بر جراحی پایه،کارهای تکمیلی و اضافه تری برای بیمار انجام دهد که این میتواند دلیل برخی تفاوت ها باشد.

سلام در قسمت استخوان عانه زیر شکم فاصله (آلت تناسلی)و شکم چربی زیر بافت باعث آزار و حساسیت پیدا کردن من شده ابتدا خواهان برداشتن چربی و بعد قطع رباط نگهدارنده آلت هستم آیا انجام می دهید متشکرم

با سلام

برداشتن چربی می تواند توسط همکاران جراح پلاستیک انجام شود،ولی قطع رباط نگهدارنده الت بهتر است همکاران یورولوژیست انجام دهند.

بنده شخصا این عمل را انجام نمیدهم.

با سلام ، مى خواهم بدانم براى کوچک کردن شکم جراحى بهتر است یا لیپوماتیک ؟ ممنون از لطف شما .

با سلام

هم جراحی باز شکم(ابدومینوپلاستی)هم روش های مختلف لیپوساکشن که شامل لیپوماتیک هم میشود قابل انجام است ولی مهم است شما توسط جراح پلاستیک ویزیت شوید و ببینید چه روشی برای شما موثر است.

امروزه همیشه در عمل باز شکم(ابدو مینوپلاستی)از لیپوساکشن کمکی هم استفاده میشود.مهم اینست که جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک شما را ببیند و عمل کند.

برخلاف تبلیغات وسیعی که امروزه در مورد لیپوماتیک میشود که عارضه ندارد و امبولی ندارد و چنین و چنان... باید عرض کنم که لیپوماتیک هم مثل روش های دیگرلیپوساکشن مزایا و معایبی دارد.و بنده بعنوان جراح پلاستیک تقریبا هفته ای یکی دو بار مورد مراجعه بیمارانی هستم که عارضه های لیپوماتیک اعم از نکروز پوست،اسکارها و ناهمواری های بد شکل و پستی و بلندیهای ناجور رنج میبرند و از کننده کار که در اکثریت موارد اراد غیر جراح پلاستیک هستند گله مند هستند.

بهتر است در مورد این جور تبلیغات هوشیار باشید و چک بفرمایید که ایا جراح تبلیغ کننده جراح پلاستیک می باشد یا خیر.

موفق باشید.

سلام آقای دکتر کل ران (دور تادور) لیپولیزر میکنند یا فقط قسمت بیرونی ران؟
باید دیده شود اما انجام دورتادور ران کار معقولانه ای نیست.قسمت خارجی ران جواب دهی بهتری دارد.
location

تهران- میدان ونک، ساختمان سامسونگ ( بازار ونک)، طبقه سوم، شماره: 305

tel

42 99 87 88  (021)

visithour

ساعات حضور دکتر در مطب : روزهای زوج از 16:30 الی 20:30